O nás

Zajímá-li vás proč jsme si vybrali právě název DEMDACO, či jaké byly naše (nejen) obchodní začátky - voilà - tady je náš příběh. Přeji příjemné čtení..
            Vše začalo na jaře roku 2005, kdy jsme se my -  Kateřina a Petr Melicharovi - stali oficiálními distributory americké značky Willow Tree. Ale to bych předbíhala!  Vše vlastně začalo už o půl roku dřív, tedy v létě 2004..  Od přátel ze Spojených států jsem dostala dárek. Malou nenápadnou krabičku z béžového recyklovaného papíru a v něm... ANDĚLA... Byl okouzlující! Seděl na zemi, ruce volně spuštěné na kolena, hlavu trochu na stranu a na zádech měl křídla. Neobvyklá křídla z drátků. Působil něžně a okouzloval svou vnitřní silou a vyrovnaností. Po pár měsících jsem věděla, ze potřebuji mít doma dalšího anděla. Petr začal pátrat po zdroji, hledal obchůdek, ve kterém andělé "bydlí". Zjistil, že v Česku andělé nejsou! Jak je možné, že ještě nikdo nepřišel s myšlenkou anděly prodávat? Čekali snad na nás?
           
         Kontaktovali jsme tedy americkou distribuční firmu DEMDACO... A tady začíná náš americký sen.. Původním záměrem nebylo vytvořit ekonomicky stabilní, silnou  a prosperující společnost. Neměli jsme tajné know- how ani mnohaleté obchodní zkušenosti ani tučný kapitál do začátků. Měli jsme jen vizi. Záměrem  bylo prodávat něco, co přináši radost, potěšení a harmonii.
          
           Na jaře roku 2005 jsme se tedy stali oficiálními distributory firmy DEMDACO pro Českou a Slovenskou republiku. Začali jsme cestovat, vyhledávat nejlepší prodejny v každém městě a vytvářet tak vlastní síť prodejců. 
         Postupem času jsme k Andělům začali přidávat i další produkty, které nás oslovily stejně, jako oni. Rodina DEMDACO se postupně rozrostla o voňavou levanduli a mýdla z Provence, o kosmetiku s přírodními éterickými oleji, o dokonale hořící vonné svíčky z Ameriky, o prostorové vůně a kosmetiku z Portugalska, o třikrát jemně mleta mýdla ze Skotska, o mýdla z Austrálie a spoustu dalšího.
        
              Každou novou značku, kterou do našeho portfolia zařadíme, pečlivě a s láskou vybíráme. Našim zákazníkům chceme stále, stejně jako na začátku, nabízet produkty, které do jejich životů přinesou radost, potěšení a harmonii. Produkty, které činí jejich domov domovem.
V současné době působíme jako velkoobchod a výhradní distributor níže uvedených značek, a to na území České a Slovenské republiky. 
 
           S postupným rozšiřováním naší nabídky roste i naše personální vybavenost. O spokojenost našich zákazníků pečuje tým prodejců a obchodních zástupců. Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, neváhejte nás kontaktovat. Máte-li zájem prodávat naše produkty ve svém obchůdku, kontaktujte prosím naše velkoobchodní oddělení. Rádi vás navštívíme a seznámíme vás osobně s celou naší produktovou nabídkou, včetně služeb.
 
                   Děkujeme, že jste si vybrali právě nás.
 
 
                                                           Kateřina Melicharová
                                                                 a obchodní team DOMDECO


 

 
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 2.000 Kč
VELKOOBCHOD
Staňte se našimi obchodními partnery!
VŠE SKLADEM!
Expedujeme do 24 hodin